čtvrtek 12. září 2013

Pohodová kuchyně na vlnách Českého rozhlasu ..

    Shodou okolností bylo možné popovídat si nejen o Pohodové kuchyni s paní Jitkou Slezákovou v pořadu Máme hosta, na vlnách Českého rozhlasu Pardubice.
     Přiznám se, že jsem na vysílání dorazila na poslední chvíli ( děkuji vám řidiči, co jste se v místech, kde se nedalo předjíždět, plížil po prostředku třicítkou!:-)) ), takže jsem dorazila tak tak na čas, ale povídání to bylo moc příjemné, i když se jeho první část tak trochu "smekla" k našemu Richardovi, Tibetské doze. Ríša je součástí nejen naší rodiny, ale protože se jako pozorovatel účastní našich kulinářských počinů, tak vlastně i Pohodové kuchyně.:-) Recepty, o kterých padla zmínka, jsou na těchto stránkách, stejně tak fotopostup na zmiňovaný chléb, takže věřím, že nejen posluchači najdou na tomto webu to, co je zajímá...
   Hodinka ve vysílání utekla jako nic a pro mě to byla velmi milá a zajímavá zkušenost...Poděkování patří všem, kterým jsou tyto stránky inspirací, nebo alespoň příjemným zpestřením dne, při prohlížení nových příspěvků...Záznam vysílání :         http://media.rozhlas.cz/_audio/02962170.mp3    Žádné komentáře:

Okomentovat